<br><br>
<span style="font-size: 18px;"><strong>Nowy Delfin Zaprasza : </strong></span><br /><br /> <a href="http://czarnydelfin.forumpl.net"><img src="https://2img.net/r/ihimg/a/img268/2677/8lpv.png" /></a>


<br><br>
<span style="font-size: 18px;"><strong>Nowy Delfin Zaprasza : </strong></span><br /><br /> <a href="http://czarnydelfin.forumpl.net"><img src="https://2img.net/r/ihimg/a/img268/2677/8lpv.png" /></a>
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


.
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Adam Todorowski

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Adam

Adam


Liczba postów : 2
Join date : 29/09/2013

Adam Todorowski Empty
PisanieTemat: Adam Todorowski   Adam Todorowski EmptyNie 29 Wrz 2013 - 20:41

Imię i Nazwisko: Adam Todorowski
Ksywa: Brak.
Wiek: 36 lat. Urodzony 14 października 1977r.
Charakter: Adam na co dzień jest, czy może nawet był, osobą towarzyską, pewną siebie i zdecydowaną. Mimo posiadania pasji w boksie i umiejętności walki, nie zawsze jest tym najlepszym. Szczególnie kiedy ma do czynienia z większą ilością ludzi. Tak było w dwa pierwsze lata w więzieniu. Jakoś iż pracował jako policjant i wsadzał do paki osoby nie związane z mafią, Ci mając go na tacy, wielokrotnie próbowali zabić, aż darowali sobie. Zapewne ostrzejsze kary stosowane na nich przez Nadzorców, przyhamowały ich działania. W więzieniu stał się osobą niemal zamkniętą i oddaloną od innych. Z trudem nawiązuje kontakty i nie raz myśli o zakończeniu tutejszego życia.
Wcześniej, jako student wyższej szkoły policyjnej, był osobą uśmiechniętą i rozstrzygającą konflikty. Potrafił świetnie rozwiązywać trudne sprawy i prowadzić kompromisy. Ma bardzo dobre oko w strzelaniu na dystans. Miał dziewczynę, z którą był jakieś pięć lat. Zostawiła go, kiedy dowiedziała w co był zamieszany i jakie przestępstwa popełniał. Obecnie jego psychika się stabilizuje a terapie pomagają mu odzyskać tę utraconą pewność siebie.
Wygląd: Mężczyzna ten jest dość dobrze zbudowany. Lata ćwiczeń, pracy w wojsku, na szkoleniach i podejmowania się boksu, wyrzeźbiły jego mięśnie. Mierzy sobie 182,5 cm wzrostu. Jego włosy są barwy brązowej, sięgające poza kark. Oczy piwne. Nieraz wydają się być ciemniejsze. Niektórzy tłumaczą to padaniem światła. Może i jest to prawda. Znaki szczególne na jego ciele to blizny i tatuaż. Tatuaż posiada wzory ostro zawijane, rozprzestrzeniające się na jego prawym ramieniu aż do połowy pleców i torsu, na tej samej wysokości. Blizny są cięte. Niektóre dłuższe inne krótsze. Pozostałości po bójkach w więzieniu. Niestety dwa pierwsze lata najczęściej spędzał w szpitalu.
Typ: 50-50
Grupa: Więźniowie. Skazany na 30 lat pozbawienia wolności. Trafił 14.10. 2007r.
Stanowisko: Obecnie żadne.
Dodatkowe info:
 • Pochodzi z Orenburga. Ojciec jego zginął w wypadku samochodowym. Matka nadal w śpiączce. Wychowywał go przyjaciel ojca, który prowadził własną firmę oraz pracował dla mafii. Po wielkiej akcji - zginął z ręki kolegi Adama ze szkoły.
 • Jest jedynakiem i heteroseksualistą.
 • Nie pije, ale za to pali.
 • Od dziecka przejawiał zainteresowanie sportem boksu. Dodatkowo ukończył kursy samoobrony.
 • Doskonale radzi sobie z bronią palną i białą.
 • Ukończył dwuletnie szkolenie w wojsku.
 • Rzadko kiedy rywalizował z kolegami o najwyższe wyniki na szkoleniach.
 • Ukończył Akademię Policyjną w Orenburgu.
 • Dzięki pozytywnie zaliczonym testom i szkoleniom, dostał się do Departamenty Antyterrorystycznego. Wraz z nim dostali się także koledzy z Wyższej Szkoły Policyjnej: Uri Agranowicz oraz Leon Zacharow.
 • Pracował nie tylko w Departamencie Antyterrorystycznym, ale także dla mafii, donosząc im o wielu tajnych sprawach oraz tuszując ich działania.
 • Podczas jednej z wielkich akcji zaginął bez śladu. Wszczęto poszukiwania, lecz jego ciała nigdzie nie znaleziono. W tym czasie zaszył się w mafii a później dosłownie wycofał z wszelkich działań. Po dwóch miesiącach odkryto jego zamiary i utajnione działania. Został złapany na lotnisku, podczas próby wyjazdu z kraju. Stając przed sądem, przyznał się do winy. Dzięki temu uniknął kary śmierci.

Krótka biografia
Urodził się w Orenburgu. Pochodził z średnio zamożnej rodziny. Jako siedmiolatek uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu, w którym zginął jego ojciec a matka zapadła w śpiączkę. On sam mimo odniesionych obrażeń, wyszedł z tego cało. Zaopiekował się nim człowiek, będący przyjacielem jego ojca. Wychował Adama jako swojego syna, wprowadzając go również w tajniki mafii. Zadbał o jego wykształcenie wojskowe i policyjne. Stwierdzając, że dobrze jest mieć policjanta wśród "rodziny", czyli mafii. Dzięki temu, dostając się do wydziału antyterrorystycznego, sprzedawał i informował wujka (tak nazywał ów człowieka) o sytuacjach i podejmowanych działaniach przez służby. W szkole policyjnej poznał kolegów z którymi się zaprzyjaźnił. Był również tym, który łagodził rywalizacje. Choćby między Urim a Leonem. Z tą dwójką najbardziej się trzymał. Kolejnymi byli Igor i Tagir.
Do departamentu antyterrorystycznego dostał się wraz z Urim i Leonem. Wspólnie pracowali, wspierali się i informowali. Nie wiedzieli jednak, że dwójka z tych - prowadziła podwójne życie. Jedynie Leon był tym czystym człowiekiem. Wiele spraw w departamencie było trudnych do zakończenia. A kiedy natrafiono na trop mafii, Adam potajemnie starał się rozwiązać problemy swoimi sposobami.
Podczas jednej z wielkich akcji zaginął bez śladu. Wszczęto poszukiwania, lecz jego ciała nigdzie nie znaleziono. W tym czasie zaszył się w mafii a później dosłownie wycofał z wszelkich działań. Po dwóch miesiącach odkryto jego zamiary i utajnione działania. Został złapany na lotnisku, podczas próby wyjazdu z kraju. Stając przed sądem, przyznał się do winy. Dzięki temu uniknął kary śmierci.

Multikonta: Znane administracji.


Ambient Posession
Powrót do góry Go down
Maksimilian
Blok Więźniów
Maksimilian


Liczba postów : 196
Join date : 06/01/2013

Adam Todorowski Empty
PisanieTemat: Re: Adam Todorowski   Adam Todorowski EmptyNie 29 Wrz 2013 - 20:44

Akcept.
Powrót do góry Go down
 
Adam Todorowski
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Kartoteka-
Skocz do: