<br><br>
<span style="font-size: 18px;"><strong>Nowy Delfin Zaprasza : </strong></span><br /><br /> <a href="http://czarnydelfin.forumpl.net"><img src="https://redcdn.net/ihimg/a/img268/2677/8lpv.png" /></a>


.
 
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Opis wątków związanych z porwaniem

Go down 
AutorWiadomość
Konstantin

Konstantin

Age : 32
Liczba postów : 141
Join date : 02/01/2013

Opis wątków związanych z porwaniem Empty
PisanieTemat: Opis wątków związanych z porwaniem   Opis wątków związanych z porwaniem EmptyPią 1 Lut 2013 - 12:58

1. , 2., 3. wątek: Porwanie, szantaż i układ z Morozowem Seniorem.
przebieg:

Misza zlecił porwanie Maksa. Dzięki informatorom w więzieniu (czyt. Borys) dokładnie wiedział, że Maksimilian jest powiązany z Agranowiczem, który z kolei wsadził za kratki całkiem sporo jego ludzi. Od Borysa nie mógl wymagać uwolnienia swojego czlowieka z więzienia. Po pierwsze Sokołow nie miał takiej mocy, a po drugie ma na karku Annę, po trzecie byłoby to już mocno podejrzane. Wolał posunac się do bardziej drastycznych środków. Maks - Ofiara porwania. Podczas podroży do domu zatrzymuje go policja. Jednak w praniu wychodzi, że policjanci nie są tymi za kogo się podają. Uprowadzają Maksa do kryjówki mafii. Tutaj Jack mógłby popisać z Maksem i z NPCami. A potem Misza z Maksem. No i w koncu, szantażowanie kuratorki było całkiem zabawne. To własnie ona dostała wiadomość o porwaniu Maksa oraz Uri. Anna dowiedziała się o tym z listu, Uri dostał tajemnicze nagranie na maila, w którym słychać zarówno Maksa jak i jego oprawców. Ivan - Moim zdaniem mógłby jako pierwszy rzucić Uriemu tekst: Jak myślisz?Ile Maks wytrzyma pod kluczem bez jedzenia? Tydzień? Nie wiesz o co chodzi? Sprawdź mejla, dziwko. Już od niego zależy czy powiadomi Borysa czy nie, ale lepiej żeby to zrobił. Wtedy Borys jak gdyby nigdy nic nie uwierzy w "te brednie"(ustalone z moim kociakiem), będzie wolał udawać, ze nic się nie stało, dopóki nie odwiedzi go Fiodorowna i nie nakaże zrobić czegoś z tym . Oczywiście Fiodorowna może odwiedzic Borysa równocześnie z Urim, wtedy będzie ładna rzeź. Do tego dochodzi Siewerin. W końcu jest tutaj "Nadzorcą Nadzorców", więc może ustalić kilka warunków. Przede wszystkim ten jeden dla niego najistotniejszy. Że wykorzysta swoje kontakty aby uwolnić Maksa, pod warunkiem, że uciszą sprawę z jego synem i Mattem. Upozorują ich smierć i wypiszą akty zgonu.


Pozwolę sobie zacytować komentarze Uriego, zanim cokolwiek:
Cytat :
1. Uri dostaje e-maila
Będą to jakieś żądania? Czy po prostu filmik z torturami Maksa? Mogą żądać np. okupu i uwolnienia Ivana z więzienia. W końcu po coś porywają Maksa.
- Jeśli wiadomość o emailu przekaże mu Ivan, Uri nie odpuści, zacznie go torturować by wydobyć więcej informacji, a poza tym Uri zdaje sobie sprawę mniej więcej kto siedzi w mafii, sam rozpracowywał grupę Ivana przez 4 lata i to on wsadził wielu jego współpracowników do pierdla. Dlatego lepiej żeby od razu nie ukazywali powiązań, a dawali instrukcje.

//Siew oferuje własną za pomoc w odbiciu Maksa. OK, ale skądś musiał wiedzieć, załóżmy że nakrył Uriego jak chce wydostać z budynku Ivana. Morozowa zaalarmowała dziwna anomalia w systemie kamer i chce sprawdzić co się u licha dzieje. (Uri nawiązał kontakt z hakerem, na którego ma haka i ten musi mu pomóc więc włamuje się do systemu więzienia z pomocą haseł które dał mu Uri, robi zamieszanie). Uri nie mając wyboru mówi mu o zaistniałej sytuacji i oferuje w zamian co tam będzie chciał. Siew może się dogadać też z nim odnośnie upozorowania śmierci Saszy i Matta, a także stworzenia im nowych tożsamości (ma zaufanego człowieka od wyrabiania dokumentów).
Uri ma sporo informacji i bezpieczniej jest go zabić niż zostawić przy życiu wie też że nie oddadzą mu Maksa tak po prostu, więc bierze sprawy w swoje ręce, no i tutaj świetnie przydadzą się kontakty Morozowa.

Załóżmy że porywacze dzwonią z kolejnymi instrukcjami. Uri dzięki hakerowi namierza rozmowę i tym samym miejsce pobytu Maksa. Organizują akcję odbicia go.

- Pytałem też Asar czy się nie przyłączy, mówił że chciałby pisać i obiecał znaleźć trochę czasu (jak z tym będzie zobaczymy). Myślę że Asar będzie przy Morozowie gdy ten nakryje Uriego i Ivana, a przyłączy się do całej sprawy tylko dla zabawy i może korzyści pieniężnych.

2. Kontakt z Borysem
Jest nieco dziwny, czy porywacze nie powinni zastrzec żeby nie informować policji i organów ściągania? Uri ma sporo kontaktów i mógłby nagłośnić sprawę. Kogoś przekupić i działać.
Myślę, że tutaj najlepiej żeby zagrała Fiodorowna, której anonimowo informacje podesłał Uri. Borys jest w mafii więc to wszystko zbagatelizuje, a Uri może dostać instrukcje od porywaczy, że ma jakoś usprawiedliwić nieobecność Maksa więc załóżmy że Anna zacznie prywatne śledztwo i jakoś dotrze do Uriego, być może będą je kontynuowali razem później by zdobyć jakieś dowody itd. xD

Powrót do góry Go down
Maksimilian
Blok Więźniów
Maksimilian

Liczba postów : 196
Join date : 06/01/2013

Opis wątków związanych z porwaniem Empty
PisanieTemat: Re: Opis wątków związanych z porwaniem   Opis wątków związanych z porwaniem EmptySob 2 Lut 2013 - 0:45

Nie mam nic przeciwko takiemu porwaniu/uprowadzeniu postaci. A także kolejności z kim przyjdzie mi pisać. To już w sumie kwestia fabuły.
Jeżeli chodzi o poinformowanie Uriego, to najlepiej nie przez Ivana. Ten co najwyżej mógłby udawać, że nic nie wie. Sądząc po komentarzu Uriego stwierdzam, że tak będzie chyba dobrze. Uri ze wściekłości może go męczyć a ten i tak może mu nic nie powiedzieć.
Kwestie informowania Sieweryna o sytuacji w Delfinie nie wnikam za bardzo. Ja i tak odgrywam rolę ofiary, więc jak rozegracie ten wątek od tych postaci zależy. To samo z Borysem.

Ciekawą opcją wydawałby się czas działania oraz wydzwanianie z instrukcjami o czym wspomniał Uri. Dla większego urozmaicenia, można w jakiś sposób "zatruć" lub osłabić organizm Maksa co powinno bardziej zmusić do działania ludzi z Delfina. W końcu to też może być walka z czasem o życie. Bo równie dobrze Uri może ubić Ivana, ale nie ma gwarancji że oddadzą mu żywego lub całego Maksa.

Na razie tyle mogę tu napisać. Wszystko co opisała Sasza i Uri mi pasuje. Dodam tylko że nie zawsze na fabule wyjdzie to co planuje się w osobnych tematach. Bo również dobrze mogę Maksem namieszać "próby ucieczki". ;3
Powrót do góry Go down
Konstantin

Konstantin

Age : 32
Liczba postów : 141
Join date : 02/01/2013

Opis wątków związanych z porwaniem Empty
PisanieTemat: Re: Opis wątków związanych z porwaniem   Opis wątków związanych z porwaniem EmptySob 2 Lut 2013 - 11:26

Maksimilian napisał:

Jeżeli chodzi o poinformowanie Uriego, to najlepiej nie przez Ivana. Ten co najwyżej mógłby udawać, że nic nie wie. Sądząc po komentarzu Uriego stwierdzam, że tak będzie chyba dobrze. Uri ze wściekłości może go męczyć a ten i tak może mu nic nie powiedzieć.

O.o
Ja z komentarza Uriego wyczytałam zupełnie co innego. Że mam poprawić wypowiedź Ivana xD No aleeee... Dzisiaj kolorkiem dodam poprawki i dam znać Wam wtedy, okej? I proszę o zajrzenie jeszcze raz do zasad, legenda kolorów nieco się zmieniła, żeby było bardziej czytelnie.
Powrót do góry Go down
Maksimilian
Blok Więźniów
Maksimilian

Liczba postów : 196
Join date : 06/01/2013

Opis wątków związanych z porwaniem Empty
PisanieTemat: Re: Opis wątków związanych z porwaniem   Opis wątków związanych z porwaniem EmptyWto 5 Lut 2013 - 17:28

Zbliżamy się powoli do wprowadzenia tej fabuły w życie. Moje pytanie takie: Mam sama opisać przebieg porwania Maksa, czy ktoś wcieli się w tych policjantów i poprowadzić ten wątek?
Powrót do góry Go down
Konstantin

Konstantin

Age : 32
Liczba postów : 141
Join date : 02/01/2013

Opis wątków związanych z porwaniem Empty
PisanieTemat: Re: Opis wątków związanych z porwaniem   Opis wątków związanych z porwaniem EmptyWto 19 Lut 2013 - 8:29

Okej to powiedzcie mi co mam napisać gdzie i kim xD Bo ja się nudzę w szkole kuffa i musze potem odreagować xD

Mogę nawet w kilku postach napisać porwanie Maksa xD

Hmmm albo wypisze teraz co moge:

Jack - porwanie
Misza - jakiś tam wątek z Antonem

eeee, yyy...Na razie nie mam wiecej pomysłów.

Mam te postacie do dyspozycji:
(tylko nie bijcie, że tak dużo xDD)

* Pawieł - klawisz, raczej sie nie przyda xD
* Misza - wątek z Antonem
* Siewerin - wątek z Urim i Asarem
* Jack - porwanie?
* Jim - raczej olać, bo to zwykły niepowiązany diller, chyba że jest jakiś pomysł xD
* Anna - już nie pamietam co xD
oraz zajęci ale moga sie urwać xD:
* David - niby były członek mafii ale chyba go skasuje, chociaż szkoda mi go xD
* Borys - na razie Litchi blokuje xD

Czekam na propozycje.
* Sasza - zajęty przez Matta
Powrót do góry Go down
Maksimilian
Blok Więźniów
Maksimilian

Liczba postów : 196
Join date : 06/01/2013

Opis wątków związanych z porwaniem Empty
PisanieTemat: Re: Opis wątków związanych z porwaniem   Opis wątków związanych z porwaniem EmptyWto 19 Lut 2013 - 13:05

Misza miał jeszcze odegrać swój wątek z Maksem. Propozycje to: wyciągnięcie od niego jakichś potrzebnych informacji, przedstawienie się jako członek rodziny i ewentualna próba przekonania go na swoją stronę.

Nie wiem kim dokładnie ten Anton będzie, ale jeżeli z mafii i nie siedzi w pierdlu, to może z Jackiem opracować porwanie Maksa.

Anna miała podobno zainteresować się sprawą uprowadzonego klawisza i na własną rękę prowadzić śledztwo, czy coś w ten deseń.
Powrót do góry Go down
Uri Agranowicz
Blok Os
Uri Agranowicz

Liczba postów : 101
Join date : 07/01/2013

Opis wątków związanych z porwaniem Empty
PisanieTemat: Re: Opis wątków związanych z porwaniem   Opis wątków związanych z porwaniem EmptyWto 19 Lut 2013 - 20:18

Miszy bym tutaj za bardzo nie pakował. Myślę, że tożsamość i wygląd szefa powinny być zatajone, ale oczywiście może uczestniczyć w torturach Maksa, a także wydawać rozkazy mojej postaci, tyle że w ukryciu. Anton oraz jeden z pomocników będzie odpowiedzialny za porwanie i przetransportowanie klawisza do magazynów za miastem.

Pomysł z przeciągnięciem na stronę mafii Maksa bardzo fajny jestem za ale zbyt niebezpieczna jest bezpośrednia konfrontacja szefa. Im mniej organy ścigania mają informacji o szefie tym lepiej, nawet jeśli ma wysoko postawionych przyjaciół.

Powrót do góry Go down
Maksimilian
Blok Więźniów
Maksimilian

Liczba postów : 196
Join date : 06/01/2013

Opis wątków związanych z porwaniem Empty
PisanieTemat: Re: Opis wątków związanych z porwaniem   Opis wątków związanych z porwaniem EmptyWto 19 Lut 2013 - 23:06

Więc może przekonywać go za pośrednictwem kogoś innego, komu ufa. Szantażem czy czymś innym. Ale to do ustalenia w przyszłości, nie musi to być wykorzystywane w tej fabule. Chyba, że sytuacja będzie dla mafii na tyle ciekawa i "więzień" się im spodoba, to mogą próbować.
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Opis wątków związanych z porwaniem Empty
PisanieTemat: Re: Opis wątków związanych z porwaniem   Opis wątków związanych z porwaniem Empty

Powrót do góry Go down
 
Opis wątków związanych z porwaniem
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Archiwum Bloku-
Skocz do: