<br><br>
<span style="font-size: 18px;"><strong>Nowy Delfin Zaprasza : </strong></span><br /><br /> <a href="http://czarnydelfin.forumpl.net"><img src="https://redcdn.net/ihimg/a/img268/2677/8lpv.png" /></a>


.
 
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Zarys Mafii Orenburskiej

Go down 
AutorWiadomość
Konstantin

Konstantin

Age : 32
Liczba postów : 141
Join date : 02/01/2013

Zarys Mafii Orenburskiej Empty
PisanieTemat: Zarys Mafii Orenburskiej   Zarys Mafii Orenburskiej EmptyPią 1 Lut 2013 - 12:42

Zarys mafii orenburskiej:

Cele: do opisania
Działania: do opisania
Ogólne - do opisania

Gang A - wszelkie działalności przemytnicze, handel żywym towarem, bronią, narkotykami.
Gang B - zajmuje się opłacalnym utworzeniem transferu gazu z Rosji do Polski.
Gang C - obecnie w trakcie remisji i uzupełniania czlonków. Działa głównie w Peru ( wydobycie srebra) i Afryce (wydobycie złota).
Członkowie:
Zarys Mafii Orenburskiej 400px-Drzewo_struktury_mafijnej.svg

  Szef - Misza Ivanov ( Karta Postaci - zawiera ważne informacje w 'krótkiej biografii' )
  Doradca 'prawa ręka' - Borys Sokołow, równocześnie dyrektor JUK25/6, ale już niedługo
  Podszef 'lewa ręka' - wolne
  Kapitan gangu A - wolne
  Kapitan gangu B - wolne
  Kapitan gangu C - wolne (postać prowadzona jako NPC przez MG, przebywa aktualnie w więzieniu)
  Żołnierze - ilość miejsc ograniczona
  - David - w więzieniu


Współpracownicy mafii:

Kilka osób z rządu - skorumpowani politycy
Skorumpowana prokuratura - spowalnia lub zawiesza procesy osób powiązanych z mafią, uniewinnia na podstawie fałszywych dowodów, uzyskując zeznania niezgodne z prawdą dzięki zastraszeniom i groźbom ujawnienia obciązających teczek, dokumentów i dowodów.Znaczące osobistości w więzieniu:


Ivan Rezonov
Kapitan gangu C mafii orenburskiej. Dzięki Uriemu Agranowiczowi siedzi w Czarnym Delfinie, za co najchętniej by go zabił, bo kiedyś łączyło ich coś więcej niż przyjaźń, jednak Uri wydał go policji, zdradził 'rodzinę'. Nic dziwnego był przecież człowiekiem ze slużb specjalnych, podstawionym, który pracował 4 lata nad rozpracowaniem grupy. Został pozbawiony wolności w grudniu 2009 roku.
( Karta NPC w budowie )

David Orłow
Najważniejszy żołnierz gangu C. Został pociągnięty do odpowiedzialności za działalność mafii w Peru* (eksport srebra, Peru zajmuje pierwsze miejsce na świecie w tej dziedzinie) i trafił za kratki, po pościgu, który trwał aż 3 i pół roku. Osadzono go zaledwie miesiąc temu, w grudniu 2012 roku. Pełnił funkcję pełnomocnika Ivana w Peru.
( Karta Postaci )

Aviel Lavrov
Agent służb specjalnych, siedzący za skorumpowanie i powiązania z mafią, dodatkowo skazany za fałszywe zeznania. Został osadzony w Czarnym Delfinie w 2009 roku, jeszcze przed rozbiciem gangu C. Wykorzystuje swoje kontakty na szczeblach politycznych, by pomóc mafii orenburskiej w zamian za obietnicę obciążenia dowodowego jego przeciwnika i uwolnienie jego samego. Zapewnia tzw. parasol ochronny rządu nad 'rodziną' Miszy.

Sojusze mafii:

Sojusz z mafią sołncewską (szef - Bastian Mogilewicz [postać wolna lub NPC ])
Jest to najważniejsze porozumienie, a jednocześnie nie obywa się ono na zasadach feudalnych (senior - wasal), a przyjacielskich. Bastian Mogilewicz jest bliskim przyjacielem Miszy, jeszcze z czasów studiów. Obaj skończyli medycynę na Akademii Wojskowej.
Wracając do porozumienia jest ono ważne, ponieważ mafia sołncewska to największa mafia euroazjatycka, ma wielkie wpływy w całej Europie i Azji. W zamian za zwierzchnictwo i ochronę, mafia orenburska oddaje symboliczny procent wpływów z eksportu kruszców. Dlatego ich sojusz jest nazwany przyjacielskim.

Sojusz z Sun Yee On (szef - Głowa Smoka )
Drugi w kolejności, zawarty po długiej wojnie pomiędzy Borysem a Głową Smoka ( Zhu Wei ,brat matki Litchiego). Kontakty mafii orenburskiej i Zhu Wei są bardzo napięte. Należy zwracać szczególną uwagę i zachować ostrożność przy wszelkich układach, gdyż porozumienie to jest bardzo cienkie. Głowa Smoka nie ma pojęcia o romansie Litchiego i Borysa. A sam Borys zapytany o to czy wiedział, odpowiada wymijająco "być może". Nie do końca wiadomo czy robi to dla dobra "rodziny" czy z własnych pobudek. Jeśli zaś chodzi o Litchiego i Triady, to te drugie chciały go wyciągnąć z więzienia, ale Litchi się na to nie zgodził dla własnego swiętego spokoju. Nie orientuje sie w aktualnej sytuacji. Swojego wujka szczerze nienawidzi z powodów, o których nie mówi i tylko oni wiedzą dlaczego. Triady będą naciskać, żeby Litchiego wypuścić z Delfina, bo mimo wszystkich wyskoków ma zostać głową smoka.

Wrogowie mafii:


Organizacje wrogie:

14K - Organizacja wroga ze względu na porozumienie z Sun Yee On. W dodatku Misza nie popiera ich metod.

Pojedyńcze osoby:

Vladymir Krukov - Wie bardzo dużo o mafii orenburskiej dzięki temu, że przez jakiś czas byl jej członkiem. Aktualnie jest najbardziej poszukiwanym przez Miszę osbonikiem.

Anna Fiodorowna - Kurator sądowy, sprawujący częściową władzę nad więzieniem. Ma na celu pokrzyżowanie planów Borysa i udowodnienie, że jest on członkiem mafii. W mniejszym już stopniu chodzi jej o rozbicie grupy przestępczej.

Nowy dyrektor JUK25/6 - wróg ze względu na to, że nie jest z rodziny i przez niego mafia traci znacznie kontrolę nad Czarnym Delfinem. Jednak zlikwidowanie go nie jest tak latwe ze wzgledu na podejrzenie zasadzki zastawionej przez Fiodorownę - jego nagle zniknięcie bardzo szybko obciążyłoby Borysa.

________________________________________________________


* Najważniejszym bogactwem kraju są jednak zasoby surowców naturalnych, zwłaszcza rud miedzi. Istotne miejsce w eksporcie ma także ropa naftowa, uran, rudy żelaza. W wydobyciu srebra Peru zajmuje pierwsze miejsce w świecie. Kraj jest też największym w Ameryce Południowej producentem i eksporterem rud cynku, ołowiu i wolframu, a drugie miejsce zajmuje pod względem produkcji i eksportu rud miedzi, molibdenu i antymonu.


Komentarz: Na więcej aktualnie nie miałam siły. Z tego co mi powiedział Litchi to ma w domu książkę na temat mafii, w której mogą być ciekawe informacje.
Powrót do góry Go down
Konstantin

Konstantin

Age : 32
Liczba postów : 141
Join date : 02/01/2013

Zarys Mafii Orenburskiej Empty
PisanieTemat: Re: Zarys Mafii Orenburskiej   Zarys Mafii Orenburskiej EmptyPią 1 Lut 2013 - 15:00

A no i jeszcze jedno.

Do zarysu mafii miło by było wepchnąć wujka Borysa - Andre.
Mieszka w Marsylii i jest agentem federalnym, najchętniej wpakowałby Sokołowa za kratki i co gorsza jest na tropie dowodów obciążających dyrektora. Mógłby się dogadać z Anną.

Andre jest też łącznikiem w genetyce Saszy i Borysa. Jak skonczę pisać KP Saszy to wszystko na temat ich powiązania i przysług jakie sobie oddali bedzie jasne, ale już zaznaczam, że można o tym pomyśleć.
Powrót do góry Go down
Maksimilian
Blok Więźniów
Maksimilian

Liczba postów : 196
Join date : 06/01/2013

Zarys Mafii Orenburskiej Empty
PisanieTemat: Re: Zarys Mafii Orenburskiej   Zarys Mafii Orenburskiej EmptySob 2 Lut 2013 - 0:22

Cały zarys tej mafii bardzo ładnie został przedstawiony. Nic dodać nic ująć. Myślę że cele i działania można połączyć jako ogół ich zajmowania z poszczególnego podziału grup. Ot taka mała propozycja.
Powrót do góry Go down
Konstantin

Konstantin

Age : 32
Liczba postów : 141
Join date : 02/01/2013

Zarys Mafii Orenburskiej Empty
PisanieTemat: Re: Zarys Mafii Orenburskiej   Zarys Mafii Orenburskiej EmptySob 2 Lut 2013 - 11:24

Dobra to dzisiaj się tym zajmę, jak poodpisuję wszystkim. Jeszcze oprócz celów i działań w jedno, opiszę może poszczególne funkcje (szef, zastępca, podszef) i zaznaczę kolorem w tekście. Jak wam sie spodoba, to jeszcze podpytam Litchiego o Sun Yee On i wstawiam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Zarys Mafii Orenburskiej Empty
PisanieTemat: Re: Zarys Mafii Orenburskiej   Zarys Mafii Orenburskiej Empty

Powrót do góry Go down
 
Zarys Mafii Orenburskiej
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Archiwum Bloku-
Skocz do: