<br><br>
<span style="font-size: 18px;"><strong>Nowy Delfin Zaprasza : </strong></span><br /><br /> <a href="http://czarnydelfin.forumpl.net"><img src="https://redcdn.net/ihimg/a/img268/2677/8lpv.png" /></a>


.
 
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Uri Jakow Agranowicz

Go down 
AutorWiadomość
Uri Agranowicz
Blok Os
Uri Agranowicz

Liczba postów : 101
Join date : 07/01/2013

Uri Jakow Agranowicz  Empty
PisanieTemat: Uri Jakow Agranowicz    Uri Jakow Agranowicz  EmptyPon 7 Sty 2013 - 16:58


IMIĘ I NAZWISKO : Uri Jakow Agranowicz


KSYWA : Agrest


WIEK : 36 lat (ur. 28 maja 1977r.)


CHARAKTER :

Uri nie jest najlepszym towarzyszem do popołudniowych pogawędek. Chętnie słucha tego co mają do powiedzenia inni, nie z jakiś altruistycznych powodów, po prostu lubi zbierać informacje na ich temat. Jest osobą przedsiębiorczą, która wykorzystuje okazje nie biorąc pod uwagę uczuć innych ludzi. Traktuje więźniów jak i przełożonych z lekceważeniem, racząc ich swoim cynizmem i sarkazmem. Nie wszyscy są w stanie dostrzec iż jego uśmiechy są bardziej ironiczne i prześmiewcze niż płynące z rzeczywistej sympatii. Spogląda na świat z dystansem. Wykazuje się chłodem emocjonalnym, nie przywiązując się zbytnio do ludzi, nawet dla rodziny bywa często oschły. Bardzo niechętnie przystaje na spotkania w gronie rodzinnym, zazwyczaj unika ich jak może. Jednak gdy ktoś z jego bliskich potrzebuje pomocy może na niego liczyć i nie ma dla niego znaczenia ile wysiłku będzie go to kosztowało. Woli doglądać dobra rodziny z dystansu. Większość swojego czasu poświęca pracy, źle się czuje gdy nie ma nic do zrobienia. Uri jest perfekcjonistą, który niestrudzenie dąży do doskonałości w tym czym się zajmuje. Irytują go ludzie, którzy nie przykładają się do swojej pracy i lenią całymi godzinami. Jego plan dnia wypełniony jest po brzegi. Często bierze dodatkowe dyżury w więzieniu by nie musieć siedzieć w domu. Praca napawa go zadowoleniem i satysfakcją, stanowi dla niego rozrywkę. W ciągu dnia mimo nawału obowiązków zawsze znajdzie czas na ćwiczenia. Nie wyobraża sobie funkcjonowania bez codziennego biegania czy paru godzin na strzelnicy. Agranowicz jest bardzo aktywnym człowiekiem nie umiejącym usiedzieć zbyt długo bezczynnie, chyba że ma pod ręką dobrą książkę. Jest osobą inteligentną, ale jak każdy przeciętny obywatel zyskał wszystko ciężką, nieustającą pracą.
Uri zaznał w życiu wiele bólu, strachu, samotności i utraty najbliższych. Takie wydarzenia i emocje zostawiają na duszy człowieka blizny na zawsze. Nikt doświadczający parę lat przemocy nie będzie wykazywał się ufnością i przyjaznym nastawieniem wobec innych ludzi. Mężczyzna nie jest wyjątkiem w tej kwestii. Trudno zdobyć jego zaufanie i przychylność. Jednak osoby, którym się to udało otacza opieką i troską na swój własny nieco oschły sposób. Potrafi się poświęcić i schować swoją dumę do kieszeni gdy mu na kimś zależy.
Nie waha się przed używaniem brutalnych metod przywracania porządku lub zastraszania więźniów. Bez skrupułów przeszedł by po trupach do wyznaczonego celu. Wykazuje się znikomą ilością empatii, a wobec osadzonych żywi głęboką pogardę i nienawiść.

Rosjanin bierze pod uwagę głównie własną wygodę i przyjemność. Mogło by się wydawać, że ten pracoholik zalicza się do szeregu sztywniaków stroniących od uciech cielesnych. Nic bardziej mylnego. Uri z chęcią wdaje się w liczne romanse, nigdy jednak nie sprowadza swoich kochanków do miejsca zamieszkania. Dba o swoją prywatność i bardzo nie lubi gdy ktoś ją narusza. Kieruje rozmowami tak by druga osoba nie zadawał mu pytań odnośnie jego życia. Nie lubi mówić o sobie i unika tego jak ognia. Wielu ludzi ma go za ponuraka lub bryłę lodu, takie zdanie wyrobił sobie przez chłód i wyczuwalny dystans z jakim się odnosi do wszystkich. W Czarnym Delfinie nie spoufala się z więźniami zbytnio, to samo dotyczy pracowników. Chociaż czasami robi wyjątki gdy ma taki kaprys.


WYGLĄD :

Uri mierzy dwa metry wzrostu, jest postawnym, mocno zbudowanym mężczyzną ważącym ponad sto kilo. Po ojcu odziedziczył posturę i męskie rysy twarzy. Mocno zarysowana szczęka, pełne usta, nos noszący ślad złamania oraz szpetna blizna przecinająca jego prawe oko raczej odstraszają od niego ludzi. Jasno brązowe oczy otoczone ciemniejszymi obwódkami przewiercają rozmówców swoją intensywnością i dodatkowo zniechęcają do nawiązania z nim jakichkolwiek kontaktów.
Uri zawsze nosi włosy krótko ścięte, zazwyczaj nie pozwala im przekraczać długości centymetra lub dwóch. Nie znosi długich włosów, przeszkadzają mu i go tylko irytują. Ciało mężczyzny budowane przez lata ćwiczeniami stało się ładnie wyrzeźbione i mocne. Uri pracując w Departamencie nie uchronił się od blizn po ranach postrzałowych. Zresztą nic w tym dziwnego biorąc pod uwagę jego aktywność na akcjach terenowych.


TYP : Seme


GRUPA : Nadzorcy


STANOWISKO : Przełożony Bloku Os


DODATKOWE INFO :

+ kocha muzykę klasyczną, nowoczesnymi aranżacjami również nie wzgardzi, ma bardzo dużo płyt w domu
+ cierpi na lekką bezsenność
+ ma częściową klaustrofobię z którą w dużej mierze sobie poradził opanowując lęk, jednak niechęć do ciasnych przestrzeni pozostała
+ nie ma telewizora w domu, uważa oglądanie go za stratę czasu
+ nie rozstaje się z bronią, nawet z nią śpi, na terenie całego domu ma schowki gdzie są ukryte nabite pistolety, karabiny, sztylety, noże myśliwskie itd.
+ lubi przesiadywać w swoim ogrodzie i zatrudnia ogrodnika by się nim zajmował
+ ma dwa owczarki niemieckie Lino i Seta
+ płynnie mówi bez akcentu w języku angielskim i niemieckim, oprócz tego zna również biegle język chiński
+ utrzymuje kontakt z Leonem, Igorem i Tagirem
+ pracował w FBS razem z Adamem i Leonem
+ ma dość dobry kontakt z ciotką – Zoją Aristow, której pomaga w interesach, a także życiu prywatnym


KRÓTKA BIOGRAFIA :

Urodził się w Sol- Ileck. Jego matką była Diana Aristow. Kobieta pochodząca z bardzo zamożnej rodziny, która ograniczyła z nią kontakt gdy związała się z ojcem Uriego. Jakow Agranowicz pracował w policji i nie był według rodziny kobiety wartościowym kandydatem na męża. Mimo to byli razem ze sobą szczęśliwi i nie żałowali swoich decyzji. W lipcu 1982 roku matka Uriego została zgwałcona i pobita ze skutkiem śmiertelnym. Jakow po tym wydarzeniu załamał się i popadł w alkoholizm. Zrozpaczony obwinił chłopca o śmierć żony, która tego dnia późnym wieczorem wracała z pracy i chciała odebrać syna od przyjaciółki. Niestety za nim tam dotarła została zaatakowana.
Kolejne trzy lata Uri spędził w toksycznej atmosferze. Ojciec stał się agresywny przez nałóg, któremu oddawał się bez reszty. Krzyczał i bił go za małe przewinienia, a czasami sam widok syna wprawiał go w furię. Jakow nie mogąc sobie poradzić z pracą i życiem popełnił samobójstwo wieszając się w domu. Po śmierci ojca chłopcem postanowił zająć się jego dziadek. Wydawało by się że teraz już znalazł rodzinę i przyjazne miejsce do życia. Nic bardziej mylnego. Rodion Aristow był człowiekiem nad wyraz surowym i wymagającym. Nie miał męskiego potomka więc mimo dużej niechęci do chłopca postanowił uczynić z niego przyszłego szefa firmy jeśli ten sprosta jego oczekiwaniom. W taki sposób Uri trafił do obcego, chłodnego środowiska, w którym był traktowany jako osoba drugiej kategorii. Rodion podsycał w nim ambicje i chęć stania się godnym noszenia nazwiska Aristow. Agranowicz był dość krnąbrnym dzieckiem, nie lubił się podporządkowywać na rozkaz przez co często był zamykany w małym ciemnym pokoju „rozmyślań” – jak określał to pomieszczenie jego dziadek. Ośmiolatek pracował i uczył się ciężko by stać się lepszym. Przez te wszystkie wydarzenia zmienił się. Stał się bardziej zamknięty w sobie, przestał rozmawiać z rówieśnikami, powoli otaczał się skorupą chłodu i arogancji. Cele oraz pragnienia stały się jego obsesją. Nie myślał o niczym innym. Chciał stać się silniejszym, udowodnić wszystkim swoją wartość by nikt więcej nie nazwał go śmieciem.
Dzięki wytężonej pracy zdobywał doskonałe wyniki w nauce, a także zajęciach poza szkolnych którymi obarczał go dziadek. Przez lata hartował swój charakter i ciało, wyrastając na silnego, nieugiętego młodzieńca. W liceum rywalizacja z Leonem Zacharowem powoli zaczęła przekształcać się w przyjaźń. Uri z czasem trochę otworzył się na ludzi i przestał się od nich całkowicie odcinać. Jednak nieufność i powściągliwość zbyt głęboko zakorzeniła się w nim by móc to całkowicie zmienić.
W życiu chłopaka zaszła radykalna zmiana 8 stycznia 1995 roku gdy w wypadku samochodowym zginęli jego dziadkowie. Najbliższa rodzina gwałtownie skurczyła się do starszej o kilka lat Zoji – siostry jego matki. Gdy zabrakło kontrolującego go mężczyzny Uri mógł bez przeszkód sam decydować o swojej przyszłości. Większość majątku przypadło Zoji, ale Agranowicz również nie mógł narzekać. Dzięki pieniądzom był wstanie zapewnić sobie opłaty na studiach. Wyprowadził się z domu rodzinnego do Orenburga. Studiował na Wyższej Szkole Policji. Ukończył ją ze świetnymi wynikami i przystąpił do rekrutacji FBS. Udało mu się zaliczyć wszystkie testy sprawnościowe, wytrzymałościowe, psychologiczne itd. Rozpoczął pracę w Departamencie Antyterrorystycznym. Od 2003r. do 2007 r. pracował pod przykrywką w mafii Orenburskiej rozpracowując jej struktury. Po zakończeniu pracował w Departamencie jeszcze trzy lata biorąc udział w różnego rodzaju akcjach na terenie całego kraju jak i poza nim. W 2010 roku złożył rezygnację i wrócił do rodzinnego miasta. Siódmego stycznia złożył dokumenty do Czarnego Delfina gdzie przyjęto go z otwartymi ramionami. Dla osoby postronnej ten pomysł mógłby się wydawać co najmniej samobójczy, ponieważ właśnie Uri posyłał za kratki nie jednego bandziora. Jednak sprawy rodzinne, a także chęć odmiany skusiły go by podjąć się nowego zadania.


Professional GamblersOstatnio zmieniony przez Uri Agranowicz dnia Nie 22 Wrz 2013 - 13:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Litchi

Litchi

Liczba postów : 24
Join date : 05/01/2013

Uri Jakow Agranowicz  Empty
PisanieTemat: Re: Uri Jakow Agranowicz    Uri Jakow Agranowicz  EmptyPon 7 Sty 2013 - 18:15

Uri Jakow Agranowicz  Cooltext874168500

_________________
Uri Jakow Agranowicz  3ZKNxo0
Powrót do góry Go down
 
Uri Jakow Agranowicz
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Kartoteka-
Skocz do: