<br><br>
<span style="font-size: 18px;"><strong>Nowy Delfin Zaprasza : </strong></span><br /><br /> <a href="http://czarnydelfin.forumpl.net"><img src="https://redcdn.net/ihimg/a/img268/2677/8lpv.png" /></a>


.
 
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Asar Delwig KASTET

Go down 
AutorWiadomość
Asar

Asar

Liczba postów : 2
Join date : 07/01/2013

Asar Delwig KASTET Empty
PisanieTemat: Asar Delwig KASTET   Asar Delwig KASTET EmptyPon 7 Sty 2013 - 16:07Imię: Asar

Nazwisko: Delwig

Ksywa: Kastet – nadana przez więźniów ponieważ mężczyzna woli nimi przywracać ład niż pałką.

Wiek: 34 lata

Charakter:

Asar jest jak wąż. Podpełza do swej ofiary udając obojętność, a gdy „zwierzyna” straci czujność, niespodziewanie zatapia w niej kły. Delwig jest dobrym manipulatorem, lubiącym bawić się uczuciami innych, człowiekiem stwarzającym pozory dobrego kolegi, kogoś dobrodusznego. Cierpliwie czeka aż ktoś mu zaufa by go później wykorzystać lub się zabawić wedle uznania. Nie ma skrupułów, ani wyrzutów sumienia. Wynika to w dużej mierze z wyprania moralnego oraz braku jakichkolwiek zasad. Mężczyzna pochodzi z normalnej rodziny. Nigdy w dzieciństwie nie był narażany na znęcanie się psychiczne czy też fizyczne. Skąd więc biorą się w nim takie pokłady okrucieństwa i wyrachowania? Asar cierpi na lekkie zaburzenia osobowości. Jednak uparcie odmawia leczenia, a jedynym miejscem gdzie się odnajduje jest Czarny Delfin. Mimo swojej „dolegliwości” władze więzienia przyjęły go bez szemrania prawdopodobnie ze względu na jego ojca, który niegdyś pracował w więzieniu i wyrobił sobie bardzo dobrą opinię.
Nie przejmuje się dobrem innych ludzi i nie utrzymuje z nimi jakiś bliższych kontaktów. Męczą go długie związki i nie jest w stanie ich utrzymać. Przeważnie jest wyluzowany, zupełnie nie przejmując się zasadami, opinią czy też uczuciami innych. Uważa, że jego prawo nie obejmuje, ma się za kogoś lepszego. Nic więc dziwnego, że patrzy na większość populacji z lekceważeniem i pogardą. Jeśli jest dla kogoś miły oznacza to iż czegoś oczekuje lub darzy drugą osobę chwilowym zainteresowaniem. Nic ponadto. Delwig traktuje wypowiedzi i zachowania ludzi z podejrzliwością, zdecydowanie nie należy do grona naiwnych oraz łatwowiernych osób. Wykazuje się dość przedmiotowym traktowaniem swoich partnerów seksualnych, zbliżeń czy też własnego ciała. Chętnie sypia i zabiera do własnego domu ludzi, których imienia nawet nie zna. Nie czuje się zagrożony w żadnej sytuacji ponieważ wychodzi z założenia iż zawsze sobie poradzi. Cholernie pewny siebie i nie czujący respektu przed nikim, ani niczym. Nie snuje żadnych planów na przyszłość, żyje z dnia na dzień, z minuty na minutę, poddając się chwilowym przyjemnościom. Czerpie z życia całymi garściami, czuje się na co dzień zadowolony i usatysfakcjonowany, a jego ambicje kończą się na osiąganiu nowych podniet, przyjemności i zabaw. Asar nie chce stabilizacji, nie potrzebuje poczucia bezpieczeństwa czy spełnionego obowiązku takie pojęcia wieją dla niego śmiertelną nudą. Dostarcza sobie codziennie „zastrzyki adrenaliny” bez których nie umiał by funkcjonować na dłuższą metę. Jest człowiekiem gruboskórnym, którego zawstydzenie graniczy z cudem.

Wygląd:

Delwig jest postawnym mężczyzną mierzącym 198 cm wzrostu o mocnej budowie ciała, które kształtował od wielu lat. Już w podstawówce „zakochał” się w kick boxingu i trenuje go do dzisiaj. Uwielbienie jakim darzy przemoc „zmusiła” go do aktywnego i wytrwałego budowania swojej sylwetki. Mimo pokaźnej masy mięśniowej zachował szybkość, nad którą cały czas pracuje. Sport jest jedyną rzeczą, która mu się nie znudziła na przestrzeni lat. Asar ma ciemne proste włosy, które ścina gdy uzna ich długość za irytującą lub ma taką zachciankę.
Jego styl obejmuje zazwyczaj stonowane kolory ubrań lub ewentualnych dodatków. Mężczyzna ma w głębokim poważaniu wytyczne mody. Ubiera się w wygodne rzeczy przeważnie pasujące na motor czy też walkę.
Asar posiada męskie rysy twarzy o wyraźnie zarysowanej szczęce, wąskich ustach i równomiernym zaroście, którym czasem przychodzi na dyżur. Jednak goli go zawsze po 2 – 3 dniach nie chcąc przypominać jaskiniowca. Dość jasna karnacja skrywa blizny jakie nabył podczas licznych bójek lub pracy w Delfinie. Głębsze z nich tworzą na jego skórze bladoróżowe „ozdoby” przeplatające się z tatuażami robionymi pod wpływem chwilowej zachcianki. Generalnie Asar należy do raczej przystojnych mężczyzn, który budzi zainteresowanie płci przeciwnej a także swojej własnej. Drapieżny uśmiech oraz naturalna pewność siebie Delwiga przyciąga, mimo iż wyglądem nie wyróżniania się niczym specjalnym pośród tysięcy innych mężczyzn.

Typ: Seme

Grupa: Nadzorcy

Ranga: Sukinsyn

Dodatkowe informacje:
- spóźnia się notorycznie do pracy
- zawsze ma ze sobą kastety
- pali papierosy jak smok i o dziwo ma dobrą kondycję, jak to się mówi złego diabli nie biorą

Jak znalazł się w Czarnym Delfinie?

Po skończeniu liceum wstąpił do policji, zaliczył naukę w szkole policyjnej, a potem złożył papiery do Czarnego Delfina. Gdzie przyjęto go mimo opinii lekarskiej, w której psycholog zaznaczył wiele zbliżonych cech odpowiadających osobowości dyssocjalnej. Asar wykazuje się według tejże opinii:
- brak empatii oraz niemożliwość przyswajania odruchów moralnych (takich jak: Bezinteresowna pomoc społeczna, współczucie dla cierpiących, wyrzuty sumienia, poczucie godności osobistej)
- brak odczuwania lęku, wstydu, poczucia winy, odpowiedzialności
- częste zachowania agresywne, naużywanie przemocy
- „upośledzenie” relacji w związku – płytkie związki, oparte na wykorzystywaniu partnerów dla własnych celów
Badany wykazuje tylko niektóre z objawów jednak zaburzenia mogą się z czasem rozwijać i pogłębiać. Zalecane jest leczenie farmakologiczne oraz terapia indywidualna.
Delwig gdy skończył 20 lat rozpoczął pracę w Delfinie jako pełnoprawny klawisz idąc w ślady swojego ojca. Pracuje w więzieniu już 14 lat. W niektórych więźniach budzi sympatię w innych paniczny lęk.


"Professional Gamblers"
Powrót do góry Go down
Konstantin

Konstantin

Age : 32
Liczba postów : 141
Join date : 02/01/2013

Asar Delwig KASTET Empty
PisanieTemat: Re: Asar Delwig KASTET   Asar Delwig KASTET EmptyPon 7 Sty 2013 - 16:31

Asar Delwig KASTET Cooltext874168500
Powrót do góry Go down
 
Asar Delwig KASTET
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Kartoteka-
Skocz do: