<br><br>
<span style="font-size: 18px;"><strong>Nowy Delfin Zaprasza : </strong></span><br /><br /> <a href="http://czarnydelfin.forumpl.net"><img src="https://redcdn.net/ihimg/a/img268/2677/8lpv.png" /></a>


.
 
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 David Orlow

Go down 
AutorWiadomość
Go??
GośćDavid Orlow Empty
PisanieTemat: David Orlow   David Orlow EmptyNie 6 Sty 2013 - 1:15

Imię:
Dawid
Legenda mówi o chłopcu który pokonał większego od siebie za pomocą sprytnej broni. Tym razem nie było inaczej. „Goliat” z lubością gwałcił matkę Dawida. Dawid wyjął glocka, przytknął go do jego skroni i nacisnął spust. Tak zaczyna się historia niespełna dwudziestoczteroletniego chłopca, który wraz z czynem karalnym, stał się mężczyzną.

Nazwisko:
Orłow
Zmienione nazwisko na paszporcie brzmiało Falcon. Sokół. To prawda miał sokole oko, ale na nazwisko miał Orłow. Kiedyś. Wyjechał przez nie do Ameryki Południowej, kryjąc się w Peru. Zdążył zarobić na handlu bronią biologiczną około 30 milionów euro. Na skromne życie wystarczyło.

Ksywa:
Gun Devil
Stał się diabłem, peruwiańskim koszmarem, zabójcą. Jego snajperski dorobek? 46 ofiar, głównie członków mafii, kapusiów i niepotrzebnie zakłócających ciszę w mediach. A zawdzięcza to swoim ukochanym snajperkom, które trzymałby do dziś z sentymentu, gdyby nie fakt, że tam gdzie teraz się znajduje nie są mu potrzebne, ani nie mogą być z nim.

Wiek:
24 wiosny, lata , jesienie i zimy. Dumny z siebie, że dożył aż tyle ma nie dożyć więcej niż 26 lat. Tak ustanowił sąd federalny.

Charakter:
Trzeba mu przyznać, że jest przede wszystkim uparty i buntowniczo nastawiony do życia. Jego hasłem jest anarchia. Gdy chce czegoś, po prostu to bierze – uważa, że w zamian za pracę włożoną w przedsięwzięcie należy mu się stosowna nagroda, nawet jeżeli ją ukradnie. Przecież włożył pracę w zorganizowanie włamania. W dzieciństwie był bity, toteż jako dorosły mężczyzna jest zdecydowany bronić słabszych od siebie i zabijać silniejszych sadystów. Uderzony w specyficzny sposób czy to fizycznie czy psychicznie robi się cichy. Jednak jest to stosowna cisza przed burzą. Cicha furia rodzi się w nim szybko, by eksplodować atakiem złości, którego nie daje rady powstrzymać. Jest porywczy i często idzie na spontan. Doskonale planuje w czasie rzeczywistym, nie lubi planów z wyprzedzeniem bo wyznaje zasadę że i tak nie wie co będzie robił za 10 minut. Bywa wredny i sarkastyczny. Złośliwie wytyka zauważone rzeczy, nienawidzi hipokrytów, chociaż sam nim jest. Jest w miarę sprawiedliwy, chociaż można by się do tego przyczepić, bo kilka osób zamordował od tak za niewykonanie drobnej przysługi, ale wtedy był wściekły, nieobliczalny i te pe, i te de. Jest niepoczytalny do tego stopnia by mieć żółte papiery i do tego stopnia poczytalny, by siedzieć w więzieniu i czekać na egzekucję. Wierzy w Boga, nie jest ateistą. Jednak uważa, że Bóg jest niesprawiedliwy, a utwierdziła go w tym przekonaniu właśnie Biblia. Według niego Bóg ma swoje widzimisię, by dręczyć niewinnych. I nie jest dobrym Bogiem.
Wygląd:
Jest wysokim blondynem, szczupłym jak na swój wzrost, jednakże nie brakuje mu mięśni. Są jednak one dość subtelne – kulturystom daleko do jego zgrabności. Jego uroda jest dość niezwykła – bardzo jasne niemal srebrne blond włosy współgrają pięknie z szarością jego oczu. Niemal nie możliwe połączenie nadaje mu rozmarzonego wyglądu, szczególnie gdy rozkłada i czyści broń. Jednak w jego oczach, pociemniałych z gniewu można dostrzec złośliwy ognik i często błysk szaleństwa, gdy stawia się wyżej postawionym. Ubiera się jak każdy wiezień, jednak buntowniczo nosi zawsze czarną chustkę na szyi lub na nadgarstku. Na ciele ma kilka blizn, tatuaży i kolczyków. Blizny zostały mu z dzieciństwa, jedna pod okiem od żelazka, jedna na ręce od noża i na łydce po operacji złamanej piszczeli. Na podbrzuszu ma wytatuowanego orła rozpościerającego skrzydła, a na ramieniu napis: Show me your gun an’ I tell you who you are . Kolczyki ma dwa. Jeden w sutku, a drugi na członku.Typ:
Seme

Grupa:
Osy
Skazany na śmierć

Ranga:
Gun Devil
Od kiedy pamięta handlował nielegalną bronią. Nielegalną to znaczy wojskową, prototypową, biologiczną… Nielegalną – niezarejestrowaną. Był mafijnym królem uzbrojenia. Tak jest, działał w mafii. Jego ksywka mafijna to właśnie Gun Devil. Kocha się w trzasku odbezpieczanego glocka. Uwielbia wystrzał uzi i terkot karabinu maszynowego. Zna techniczne szczegóły każdej broni jaką dotąd zdołał znaleźć. I potrafi z niej zrobić świetny użytek.

Dodatkowe info:

  Doskonały strzelec.
  Potrafi władać bronią białą długą i krótką, włączając w to rzucanie wszelkimi przedmiotami do celu.
  Nigdy nie chybia.
  Nie lubi bólu, ale potrafi znieść go w dużym stopniu.
  Ma żółtą kartę - cierpi na chroniczną bezsenność i nieznaczne zaburzenia osobowości.
  Uwielbia koty.
  Ma czarny pas taekwondo. Potrafi skopać dupę na malinowo.
  Nienawidzi alkoholu i dragów. Wszystko co wyklucza sprawność umysłową uważa za niepotrzebne bzdety.
~Jak znalazł się w Czarnym Delfinie?~
Począwszy od zabicia ojca zostawiał za sobą szlak trupów, których liczba doszła do 78 osób. Wystarczający powód, prawda?

Proffesional Gamblers
Powrót do góry Go down
Konstantin

Konstantin

Age : 32
Liczba postów : 141
Join date : 02/01/2013

David Orlow Empty
PisanieTemat: Re: David Orlow   David Orlow EmptyNie 6 Sty 2013 - 3:22

David Orlow Cooltext874168500
Powrót do góry Go down
 
David Orlow
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Wolna :: Archiwum X-
Skocz do: