<br><br>
<span style="font-size: 18px;"><strong>Nowy Delfin Zaprasza : </strong></span><br /><br /> <a href="http://czarnydelfin.forumpl.net"><img src="https://redcdn.net/ihimg/a/img268/2677/8lpv.png" /></a>


.
 
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 FABUŁA OBOWIĄZUJĄCA (ver 2.0)

Go down 
AutorWiadomość
Konstantin

Konstantin

Age : 32
Liczba postów : 141
Join date : 02/01/2013

FABUŁA OBOWIĄZUJĄCA (ver  2.0) Empty
PisanieTemat: FABUŁA OBOWIĄZUJĄCA (ver 2.0)   FABUŁA OBOWIĄZUJĄCA (ver  2.0) EmptySob 5 Sty 2013 - 23:33

30 grudnia 2012, dom Swietłanowej
Swietłanowa zmywała naczynia. Jutro sylwester - pomyślała. To już 4 lata minęły odkąd Cyryla nie było z rodziną. Miała tylko nadzieję, że trafił tam gdzie powinien, a nie błąka się po ziemi jako duch. Swietłanowa była przesądna i bogobojna jak na prawosławną matkę trojki dzieci przystało. No tak, dwójki. Ciągle zapominała że najstarszy, 16 letni syn został zamordowany. I zgwałcony. Jak można było być takim sadystą, zboczeńcem, żeby niewinne dziecko...
- Podajemy komunikat specjalny. Z więzienia solileckiego JUK25/6, powszechnie zwanego Czarnym Delfinem zbiegł Aleksandriej M. pseudonim Saszka oraz Matthew R. pseudonim Hamlet. Oto zdjęcia zbiegłych.
Swietłanowa odruchowo spojrzała w monitor i wypuściła talerz z ręki. Porcelana roztrzaskała się u jej stóp. Z monitora łypały na niego szare wściekłe oczy, czarnowłosego diabła. Przeżegnała się. Upiór przeszłości powrócił.
- Jeżeli ktokolwiek widział Aleksandrieja M. lub Matthew'a R. prosimy o szybki kontakt z policją. Vladimir Putin w sprawie sporu oświadczył...
Dalej nie słuchała, złapała za telefon, by zadzwonić do narzeczonego.

~*~

31 grudnia 2012, Sol Ileck, JUK25/6
Stali na baczność. Jak wojskowi, ale w tej sytuacji nie było wyjścia. Tak kazał im ich przełożony. Śnieg padał gęsto, kiedy przed szeregiem Nadzorców stanął ubrany w mundur więzienny dyrektor. To nie wróżyło dobrze. Po pierwsze Sokołow rzadko pojawiał się w więzieniu osobiście. Po drugie z tego co było powszechnie wiadomo, chodził raczej elegancko ubrany, a po trzecie... Za nim truchtali antyterroryści.
Siewerin Morozow wymienił spojrzenia z dyrektorem.
- Panowie.
- I pani. - odezwał się ostry głos z daleka. Słychać było tupot jej obcasów. Anna Fiodorowna, cień na karku Borysa stanęła przy nim i zmierzyła go wzrokiem, po czym wręczyła mu kopertę urzędową. - Uszanuj decyzję sądu i usuń swoją zacną...osobistość z terenu więzienia. To, że Morozow uciekł to Twoja wina. Byleś za niego odpowiedzialny.
I odeszła nie oglądając się wcale.

~*~
1 stycznia 2012, Sol Ileck, dom Sokołowa

- Snariat, szto eto?
- Nakaz. Sądowy.
- Ty nie możesz odejść. Przecież taki był nasz plan. Jesteś łącznikiem, bramą, gońcem. - Ivietow wpadał powoli w panikę.
- I nie odejdę. Taki był nasz plan? Taki będzie. - powiedział Sokołow.

~*~

W Czarnym Delfinie nastały ciężkie czasy. Jak dotąd każdy żył tu względnie spokojnie, cieszył się drobnymi przyjemnościami dnia codziennego, bliskością swojego partnera lub przyjaciela w niedoli. Rutyna nie mogła nikomu przeszkadzać, była przewidywalna do bólu.
Jednak stało się coś co wstrząsnęło Obwodem Orenburskim, Sol- Ileck, a niedługo wstrząśnie i całą Rosją. Z najlepiej strzeżonego więzienia uciekło dwóch więźniów. W tym jeden ranny. Zdarzenie to pozornie nie tak tragiczne powołało do życia demony przeszłości 31 rodzin. A także związanych z nimi ludzi. Sąd orzekł o odwołaniu od funkcji dyrektora więzienia JUK25/6 . Czy to nie aby gwóźdź do trumny? Mafia tracąca kontrolę nad płynnością swoich obrotów nie wpada w panikę. Ona mści się za wyrządzone krzywdy.
Czy jedno pozornie nie tak tragiczne wydarzenie potrafi zmienić bieg historii? Czy mafia oprze się pokusie zemsty? Czy teraz kiedy pozbawiono stołka Sokołowa, więzienie będzie trwać w dawnym letargu? Czy przeciwnie, Morozow i Rammsteiner wywołali reakcję łańcuchową?

Życie to gra.
Wszyscy oszukują w kartach.
Powrót do góry Go down
 
FABUŁA OBOWIĄZUJĄCA (ver 2.0)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Przewodnik-
Skocz do: