<br><br>
<span style="font-size: 18px;"><strong>Nowy Delfin Zaprasza : </strong></span><br /><br /> <a href="http://czarnydelfin.forumpl.net"><img src="https://redcdn.net/ihimg/a/img268/2677/8lpv.png" /></a>


.
 
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Ivan Rezonov

Go down 
AutorWiadomość
Ivan

Ivan

Liczba postów : 66
Join date : 06/01/2013

Ivan Rezonov Empty
PisanieTemat: Ivan Rezonov   Ivan Rezonov EmptySob 18 Maj 2013 - 23:31

Imię i Nazwisko: Ivan Rezonov.
Ksywa: Brak.
Wiek: 39 lat.
Charakter: Ivan do przyjaznych i dobrych ludzi nie należy. Często uparty, buntowniczy, przywódczy, pewny siebie i towarzyski. Śmierć nie jest mu straszna i nie ma sumienia zabijając innych ludzi, którzy w jakimś stopniu przeszkadzają mafii. Dokładny we wszystkim co robi. Po misji zawsze stara się usuwać wszelkie ślady. Ma tendencje do wdawania się w bójki nawet o najdrobniejsze sprawy. To przejawiało się przeważnie w młodzieńczym wieku. Obecnie wdaje się w bójki mając konkretny powód. Szybko można go wyprowadzić z równowagi. Nie znosi, kiedy misje zlecone przez przełożonego mafii, kończą się fiaskiem. Stara się wtedy dopracować plan tak, aby zakończył sukcesem.
W więzieniu z początku nie sprawiał problemów, do czasu aż nie ujrzał nowego pracownika w roli nadzorcy Uriego Agranowicza. Wtedy jego impulsy wściekłości i nienawiści do niego się uaktywniły, co omal nie rzucił na niego i nie pobił. Przez ten długi czas obmyśla sposób by się go pozbyć.
Nie czepia się pozostałych więźniów kiedy nie ma takiej szczególnej potrzeby. To samo tyczy się os.
Wygląd: Typ wysokiego mężczyzny, bowiem mierzy sobie 194,5 cm wzrostu. Blond krótkie włosy, niczym przypominające złoto, jak u księcia z bajki. Jego niebieskie oczy często wyrażają obojętność, determinację i chłód. Kiedyś ukazywały więcej mieszanych cech negatywnych i pozytywnych. Te drugie odnosiły się do okazywania bliskim zaufania, miłości, przyjaźni i ciepła. Teraz te cechy w ograniczonym stopniu oddaje swoim braciom na których może liczyć.
Sylwetka jego przedstawia się bardzo dobrze zbudowana i szczupła. Ma widoczne mięśnie co świadczy o podejmowaniu wielu treningów by wzmocnić siłę w mięśniach. Cera normalna. Nie za blada, nie opalona. Jako ubiór bardziej preferuje obcisłe koszulki i luźne spodnie jeansy. Niestety siedząc w więzieniu, zmuszony jest nosić specjalny uniform.
Typ: Dominujący.
Grupa: Więźniowie. Odsiadka 30 lat.
Stanowisko: Brak.
Dodatkowe info:
 • Biseksualista.
 • Urodził się w Orenburgu. 24 lipca 1974r.
 • Więcej pali i z umiarem pije.
 • Były kapitan gangu C mafii orenburskiej. Nim trafił do więzienia, pełnił takową funkcję.
 • Trafił do Czarnego Delfina przez Uriego Agranowicza, którzy zdradził "rodzinę" i wydał przyjaciela. W przeszłości łączyło ich co prawda więcej niż zwykła przyjaźń. Teraz z chęcią by go zabił.
 • Miał dziewczynę. Jednak zostawiła go po tym jak dowiedziała o jego brudnej robocie.
 • Skazany na 30 lat pozbawienia wolności. Wyrok zapadł w roku 2009.
 • Lubi psy.
 • Specjalista w zabijaniu i kradzieży.
 • Z wykształcenia informatyk i mechanik.
 • Posiada prawo jazdy na samochody osobowe i motory.
 • Bardzo dobrze posługuje się wszelkiego rodzaju bronią palną.
 • Zna kilka sztuk walk, w tym samoobrony i ataku.
 • Z rodzeństwa posiada dwóch młodszych braci. Jeden z nich jest adwokatem, pracującym dla mafii. To on brał udział w rozprawach starając się chociażby o złagodzenie wyroku. Najmłodszy pogłębił wiedzę informatyka, w dziedzinie administracji i hackerstwa.

Krótka biografia
Jak każde dziecko narodził się w normalnej rodzinie. Po kilka lat później, na świat przychodzili jego bracia. Wychowywał się jak na każdego chłopaka przystało. Od dziecka jednak swoje zainteresowania kierował ku pracom mundurowym. Ojca rzadko widywali, ponieważ pracował na lotnisku jako kapitan sterujący samolotami. Pieniędzy im nie brakowało. Matka pracowała w butiku sprzedając męskie garnitury. Łatwo domyśleć się jak poznała ich ojca w młodości.
Niestety jak na młodzież przystało, bywają okresy buntownicze. Najstarszy Rezonov przejawiał zainteresowanie przemocą, torturami i bronią. Nie był co prawda zbyt pilnym uczniem. Kilka razy lądował na dywaniku u dyrektora za pobicie kogoś ze szkoły. Raz nawet na okres dwunastu miesięcy trafił do poprawczaka, za zbyt częste okazywanie agresywności. To również wiązało się z wdawaniem w nieodpowiednie towarzystwo oraz zmienianiem szkoły aż trzy razy.
Mężczyzna nie wyrósł z tego do końca. Ale bardziej dojrzał i stał się ostrożniejszy. Bardziej dokładny i odpowiedzialny podczas wykonywania niebezpiecznych zadań. Aby ukryć swoje dotychczasowe zachowanie i pokazać się z lepszej strony, podjął się pracy w policji i ukończył należyte szkolenia. Walki, samoobrony i strzelania z broni. W między czasie wstąpił do mafii orenburskiej, w momencie kiedy przyszyło mu aresztować ich członka. Złapany opowiedział mu o owej organizacji przekazując bardzo interesujące wiadomości. Dzięki pomocy bratu, członek mafii został oczyszczony z zarzutów a owemu adwokatowi za to zapłacono bardzo wysoką sumę, proponując także pracę u siebie.
Lata mijały aż pewnej jesieni poznał Uriego Agranowicza. Pierwszego mężczyznę, którego darzył prawdziwą przyjaźnią a nawet czymś więcej. Niestety ta znajomość zakończyła się po czterech latach zdradą i zastawieniem pułapki na jego osobę. Ivan nie mógł uwierzyć iż Uri był do tego zdolny. Ufał mu a ten go wydał. Od miłości do nienawiści jeden krok. Do teraz nie może Agranowiczowi wybaczyć takiej zdrady i przysiągł, że przyjdzie dzień w którym go zabije albo sprawi by cierpiał.
Ivana skazano na 30 lat pozbawienia wolności, w zawieszeniu na dożywocie. Oskarżony został o liczne morderstwa, strzelaniny i zwarcia z gangami. O wszystko, co zdołał wydobyć z niego Agranowicz. Rozenovowi groziła kara śmierci. Jednak mając u swego boku brata jako jednego z najlepszych adwokatów, udało się mu uniknąć śmierci kończąc na odsiadce 30 lat w najgorszym więzieniu JUK25/6. Obecnie Ivan odsiaduje już cztery lata.

Multikonta: Znane administracji.


Professional Gamblers
Powrót do góry Go down
Maksimilian
Blok Więźniów
Maksimilian

Liczba postów : 196
Join date : 06/01/2013

Ivan Rezonov Empty
PisanieTemat: Re: Ivan Rezonov   Ivan Rezonov EmptyNie 19 Maj 2013 - 22:32

Ivan Rezonov Cooltext874168500
Powrót do góry Go down
 
Ivan Rezonov
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Kartoteka-
Skocz do: