<br><br>
<span style="font-size: 18px;"><strong>Nowy Delfin Zaprasza : </strong></span><br /><br /> <a href="http://czarnydelfin.forumpl.net"><img src="https://redcdn.net/ihimg/a/img268/2677/8lpv.png" /></a>


.
 
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Anton Krasenkow

Go down 
AutorWiadomość
Anton Krasenkow
Zabójca
Anton Krasenkow

Liczba postów : 16
Join date : 15/02/2013

Anton Krasenkow Empty
PisanieTemat: Anton Krasenkow   Anton Krasenkow EmptyWto 19 Lut 2013 - 18:51

IMIĘ: Anton

NAZWISKO: Krasenkow

KSYWA: Kras

WIEK: 29 lat (ur. 15 października 1984r.)

CHARAKTER:

Anton ma socjopatyczne zaburzenia osobowości i w główniej mierze właśnie to dziedziczne schorzenie określa jego charakter. Wpływ rodziny i środowiska ukształtowały resztę jego osobowości.
Krasenkow jest człowiekiem nieprzystosowanym społecznie. Dopiero z czasem nauczył się co jest normą, a co od niej odbiega. Jednak jest to dla niego tylko sucha regułka wyuczona na pamięć nic więcej, on nigdy nie rozróżniał co jest dobre, a co złe. Nie umie ocenić poziomu zbrodni ponieważ nic nie czuje zabijając. Nie posiada oporów moralnych, nie odczuwa skruchy ty też strachu. Zabijanie jest dla niego czymś normalnym tak jak jedzenie czy picie. Czuje jedynie ulgę gdy zabije kogoś kto go irytuje lub zdenerwuje błahostką. Nie posiada litościwych mogło by się zdawać ludzkich odruchów. Mordowanie kobiet, dzieci czy mężczyzn jest dla niego bez znaczenia. Uważa, że współczucie jest słabością, która tylko obciąża człowieka „wiążąc mu ręce” więc się tego wystrzega.
Brak miłości i rodzicielskiej opieki sprawił, że jest zupełnie obojętny na takie uczucia. Nie okazuje nikomu czułości, zaufania ponieważ nigdy ich od nikogo nie otrzymał ani nie został tego nauczony. Wykazuje się zerowymi reakcjami na gesty czy uczucia innych ludzi. Nie przywiązuje się i nie jest zdolny do odczuwania głębokiej troski o drugą osobę. Relacje jakie nawiązuje z innymi ludźmi są płytkie i nakierowane na eksploatację, wykorzystanie do własnych celów. Sprawnie manipuluje jednostką by osiągnąć to co sobie zamierzył. Wykazuje się niebywałym chłodem emocjonalnym i zubożeniem życia psychicznego. Anton ma problemy z określaniem swoich uczuć z jakiego konkretnego powodu wynikają np. dlaczego jest zdenerwowany na kogoś albo co go rozzłościło w danym człowieku. Nie potrafi jednoznacznie wskazać przyczyny dlaczego kogoś zabił oprócz tego że był zdenerwowany i ten człowiek sobie na to zasłużył. Mężczyzna dopiero z wiekiem nauczył się że nie można zabijać ludzi od tak sobie i stara się ich ignorować gdy go zdenerwują. Anton gdy sięga po broń nigdy się już nie zatrzymuje i jest gotowy na wszystko. Nie waha się, nie rezygnuje ani nie odpuszcza. Rosjanin zdaje sobie sprawę, że różni się od innych ludzi, że może robić rzeczy, które w większości populacji powodują odruchy wymiotne, panikę, stres, a w nim nic. Zupełnie jakby był do tego stworzony. Przez lata nauczył się maskować i zachowywać jak ludzie. Zrozumiał, że uśmiech i grzeczna rozmowa usypiają ludzką podejrzliwość. Zachowanie nie odbiegające od innych jest idealną przykrywką by się zbliżyć i zaatakować. Anton nauczył się sprawiać wrażenie sympatycznego człowieka, umiejącego powiedzieć coś zabawnego czy prowadzić uprzejmą rozmowę.
Większość sytuacji nie wywołuje w nim specjalnych uczuć czy przypływów adrenaliny, może ją jedynie osiągnąć w seksie, ale i tak na niższym poziomie emocjonalnym niż zdrowi psychicznie ludzie.

WYGLĄD:

Anton jest przystojnym wysokim mężczyzną co sprawia, że wyróżnia się z tłumu kiedyś bardzo mu to przeszkadzało. Jednak ćwiczenia nad odpowiednim zachowaniem przyniosły piorunujące efekty sprawiając, że ludzie lgną do niego jak muchy nie podejrzewając w nim cienia morderczych instynktów czy też niechęci jaką darzy większość osób. Mężczyzna posiada krótkie czarne włosy, szaroniebieskie oczy i dość jasną karnację. Męskie rysy twarzy, kształtny prosty nos, wąskie usta oraz harmonijne uzębienie sprawiają, że z przyjemnością kobiety wlepiają w niego spojrzenia.
Krasenkow mierzy 205cm wzrostu, a postawnego wyglądu dodaje mu mocno zbudowane ciało, które budował latami systematycznych ćwiczeń. Nie jest napakowanym karkiem jakich można spotkać na siłowniach, ale jego sylwetka jest ładnie wyrzeźbiona, a mięśnie twarde od aktywnie uprawianych treningów. Kras lubi chodzić w garniturach, za które potrafi płacić spore sumy pieniędzy z lekkim sercem. Ceni sobie eleganckie ubrania i rzeczy, ale stawia również na wygodę oraz swobodę ruchów. Najczęściej można zobaczyć go w czarnych spodniach, koszuli oraz skórzanej kurce. Dostosowuje swój wygląd do sytuacji lub zadania jakie ma wykonać.

TYP: Seme

GRUPA: Zabójca w mafii Orenburskiej

(zabija na zlecenie, przesłuchuje ofiary, organizuje porwania i co tylko zażyczy sobie góra)

RANGA: Kat – człowiek ze spokojem zadający ból innym ludziom, wykazujący się znikomą lub zerową empatią. Wykonuje wszystkie rozkazy bez sprzeciwów i potrafi z anielską cierpliwością łamać odporność i chęć walki przesłuchiwanych. Kat prezentuje wymyśle rodzaje tortur oraz sposobów likwidacji. Od krwawej miazgi robionej z „obiektów” po finezyjne trucizny, neutralizujące się we krwi po określonym czasie oraz niewykrywalne w sekcji.

DODATKOWE INFORMACJE:

- lubi mężczyzn o delikatnych rysach twarzy i budowie, kobietą w łóżku również nie pogardzi
- chętnie odwiedza kluby by znaleźć sobie kogoś na jedną lub parę nocy do łóżka, unika jednak wplątywania się w stałe związki
- lubi palić papierosy, ale nie denerwuje się gdy ich nie ma
- sam urządził salę tortur w jednym z magazynów za miastem należących do rodziny
- jest pasjonatem czerwonego wina i nie szczędzi pieniędzy na pozyskiwanie różnych roczników, najczęściej pija wytrawne ponieważ nie jest tak słodkie jak reszta oraz jest zdrowsze

KRÓTKA BIOGRAFIA:

Wychowywał się pod okiem wuja od 10 roku życia, wcześniej mieszkał z ojcem który był alkoholikiem i bił go nieustannie, tak samo jak matka która również nie wykazywała wobec niego instynktów rodzicielskich. Wuj widząc jak katuje go jego brat odebrał mu prawa rodzicielskie do chłopca. Mężczyzna trafił do więzienia za znęcanie się nad nim na 8 lat, a matkę wysłano na terapię odwykową. Kobieta po paru miesiącach popełniła samobójstwo.
Najlepszą rozrywką Antona w dzieciństwie było pastwienie się nad zwierzętami. Robił z nimi różne eksperymenty np. wrzucał kota do pieca i zamykał drzwi by nie mógł się wydostać, jednak gdy jakoś mu się to udało łapał go ponownie i znów wpychał do ognia nasłuchując jak umiera. Kiedyś przywiązał psa do samochodu ciężarowego stojącego na parkingu. Niczego nie spodziewający się kierowca po przerwie ruszył w drogę ciągnąc za sobą zwierzę. Często przywiązywał do kotów różne obciążenia i topił je w rzece niedaleko jego osiedla. Spychał psy z dachów budynków, przypalał je rozgrzanym pogrzebaczem, ucinał im ogony czy wiązał za łapy i wieszał na sznurze by umierały z głodu i bólu. Łamał ptakom skrzydła i nogi, oskubywał je z piór na żywca. Nie było tortury, której by nie zadał zwierzętom, a później również ludziom.
Wuj Antona działał aktywnie w mafii Orenburskiej jeszcze za czasów starego szefa. Wuj widząc jaką znieczulicą wykazywał się bratanek wziął go pod swoje skrzydła i zaczął przyuczać do przyszłego zawodu, którym sam się trudnił. Uznał, że chłopiec może stać się przydatny dla rodzinny. Przekazał mu całą swoją wiedzę oraz wyciszał morderstwa chłopaka. Anton szybko z dręczenia zwierząt przeniósł się na ludzi. Wielokrotnie gwałcił i zabijał kobiety czy mężczyzn. Pozbywał się ludzi bo coś mu się w nich nie spodobało bo dziwnie na niego spoglądali, bo się z niego wyśmiewali. Powód nie musiał być mocny by postanowił dać komuś nauczkę. Nigdy nie puszczał wolno swojej ofiary. Z konfrontacji z nim jeszcze nikt nie uszedł żywy ponieważ nigdy się nie zawahał, nie miał żadnych wątpliwości czy ograniczeń moralnych.
Z czasem pod okiem wuja uczuł się samoopanowania i zachowywania pozorów normalnego obywatela. Anton w wieku 19 lat zaczął pracować jako pełnoprawny zabójca rodzinny. Nie ukończył nawet podstawówki, a o liceum w ogóle nie myślał. Uczył się w domu matematyki, biologii ze szczegółowym uwzględnieniem anatomii człowieka, fizyki, chemii, budowy ładunków wybuchowych, języka angielskiego, niemieckiego, chińskiego i podstaw polskiego skoro wuj był w połowie Polakiem. Uczył się wszelkich potrzebnych rzeczy by móc sprawnie wykonywać zlecenia oraz być wartościowym dla rodziny. Anton szybko chłonął i przyswajał nowe pojęcia więc nauka szła sprawnie i efektywnie. Wuj był dla niego bardzo surowy i oschły, ale nigdy nie podniósł na chłopca ręki. Bicie Antona i tak nie przynosiło spodziewanych efektów ponieważ chłopak nie rozumiał, że to co robi jest złe ani czym się różni od tzw. grzecznego zachowania. Brak strachu i skruchy tylko potęgował bezsensowność kar cielesnych.
Był poddawany ciężkim treningom fizycznym by wzmocnić ciało i nauczyć je walczyć odruchowo. Anton wykorzystuje tylko ciosy mające zabić lub w dużej mierze uszkodzić ofiarę. Stosuje lżejsze środki tylko gdy takie otrzyma rozkazy. Bezwzględnie wykonuje każde powierzone mu zadanie. Nie dyskutuje z przełożonym, nie sprzeciwia się i nie zadaje tysiąca pytań. Interesuje go tylko w jaki sposób ma zginąć ofiara, szybko, wolno? Czy są jakieś dodatkowe wymagania odnośnie śmierci lub tortur? Wykonuje polecenia samego szefa lub jego zastępcy bez szemrania. Nie uznaje zwierzchnictwa nikogo postawionego niżej i nie udziela pomocy współpracownikom jeśli szefostwo nie wyrazi wyraźnego rozkazu by się tym zajął. Anton jest jak maszyna nie robi więcej niż to co mu rozkazano. Nie ma specjalnych ambicji by się wybijać na wyższe stanowiska. Pasuje mu praca likwidatora ponieważ w tym jest najlepszy. Nie służy rodzinie z lojalności czy oddania, w ogóle nie czuje przywiązania emocjonalnego. Mafia daje mu zajęcie w tym co robi najlepiej i dostaje za to jeszcze pieniądze więc to mu odpowiada. Przede wszystkim jednak troszczy się głównie o siebie i mało obchodzi go co stanie się z rodziną oraz dla kogo pracuje. Pieniądze ze zleceń zapewniają mu dostanie życie i możliwość nabycia tego na co ma ochotę, a dopóki tak jest nie widzi powodu do jakichkolwiek zmian.
Stary szef w 2005 roku chcąc przetestować chłopaka rozkazał mu zgładzić swojego ojca, który dopiero co wyszedł z więzienia. Miała to być oficjalna inicjacja na przyjęcie go do rodziny. Anton wrócił z poćwiartowanym na drobne kawałki ciałem ojca i położył gruby foliowy wór na biurku swojego pracodawcy. Później gdy w rodzinie nastąpiły zawirowania, a stary szef oraz jego wuj zostali zamordowani Anton ulotnił się z mafii. Zaczął pracować jako wolny strzelec przyjmując zlecenia od szeregu różnych ludzi. Zdobył uznanie dla swoich umiejętności oraz opinię niezawodnego zabójcy. Człowieka pozorującego morderstwa na wypadki, obciążanie dowodami innej osoby, wydobywania informacji, szpiegowania i wielu innych rzeczy, za które mu płacono.
W 2009 roku gdy pozycja nowego szefa została umocniona wrócił do rodziny oferując swoje usługi. Od tamtego czasu pracuje dla Miszy Ivanova. Przyjmuje dodatkowo tylko takie zlecenia, które nie kolidują z interesami rodziny lub w żaden sposób nie mogą jej zagrozić. Dba jednak by być zawsze gotowy na pracę dla mafii i podporządkowuje swoje życie i plany do tego celu.


Professional Gamblers

Powrót do góry Go down
Go??
GośćAnton Krasenkow Empty
PisanieTemat: Re: Anton Krasenkow   Anton Krasenkow EmptySro 20 Lut 2013 - 12:10

Anton Krasenkow Cooltext874168500
Powrót do góry Go down
 
Anton Krasenkow
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Kartoteka-
Skocz do: